VENTILĀCIJA MĀJAI -TĀS IZVADS JUMTĀ Aktuālie padomi

VENTILĀCIJA MĀJAI -TĀS IZVADS JUMTĀ

Piektdiena, 23 augustā, 2019

Mūsdienīga māja, kompforts un svaigs gaiss telpās, tieši šī iemesla dēļ aizvien vairāk mājas īpašnieku pievērš uzmanību, lai mājā tiktu izveidota pēc iespējas labāka un kvalitatīvāka ventilācijas sistēma.

Ja gaiss mājās tiek iekšā, tam jātiek arī no tās ārā, šoreiz jums parādīsim nelielu ieskatu cik ātri un praktiski ir mūsdienu ventilācijas izvadu montāža.

Pirms sākam montēt ventilācijas izvada skursteni, protams būtu jāzin kur tas atradīsies, šeit mēs labāk ieteiktu vispirms izveidot ventilācijas sistēmu ēkas iekšpusē un tad kā pēdējo montēt ventilācijas izvadu. Veidojot ventilācijas sistēmu ir jāņem vērā dažādi blakus apstākļi, starpsienas, grīdās un griestos izveidotā elektoinstalācija, u.c tādēļ ļoti bieži izvada atrašanās vieta var mainīties un var gadīties kad jau pie izveidotā izvada sistēmas pieslēgšana vai nu nav iespējama vai ir ļoti apgrūtinoša…

Izvada vieta noteikta, novietojam skurstenīša pamatni uz jumta un veicam atzīmes, ar metāla šķērēm izgriežam jumtā caurumu, svarīgi to veidot nedaudz mazāku kā par nepieciešamo, jo izveidotā cauruma sānu daļas papildus stiprībai atlokam. Zem jumta esošo latojumu cauruma diametrā izgriežam, arī šeit būtu svarīgi lai caurumu veidotu starp jumta nesošo latojumu, lai tiktu izgriezta tikai daļa no tā un tas nezaudētu savu nestspēju.

 

Pie ventilācijas skursteņa pamatnes ir ir kaučuka līme ar ļoti labu liptspēju, tādēļ pamatni montējam uzmanīgi, jo kļūdas rezultātā to būs sarežģīti demontēt. Pamatne pie jumta piestiprinam ar jumta skrūvēm, tāpat ventilācijas izvada augšējo daļu pie pamatnes piestiprinam ar tā pašām skrūvēm, lai jaunais skurstenītis būtu līmenī, tam ražotāji ir iestrādājuši augšdaļā līmeņrādi, gaisa burbulis līmeņa centrā un ventilācijas izvads ir montēts.

Jumta ventilācijas izvadi ir pieejami ar pieslēgumu pie lielākās daļas jumtu materiālu, tāpat to krāsu daudzveidība ir samērā plaša lai būtu iespējams izvēlēties tieši jūsu jumtam vajadzīgo ventilācijas izvadu.

Ziņas un publikācijas topas sadarbība ar būvniecības namu "Kurši"! Īstie būvmateriāli: www.kursi.lv .

 

Vladimirs Klujevs @rubric
Руководитель проекта
1 gads 5 mēnešu 2 dienas portālā
Bija online 19 jūlijā 09:50
Meklētājs būvniecības nozarē