Kā labāk organizēt būvdarbus Remonts

Kā labāk organizēt būvdarbus

Otrdiena, 4 janvārī, 2022

Būvdarbu organizēšana nav viegla, pat ja runa ir par parasto telpu apdari vai piebūvju būvniecību pagalmā. Par sarežģītākiem projektiem - māju celtniecību, rūpnieciskām ražotnēm, inženierbūvēm - pat nav vērts runāt. Ja jums ir apnicis sadarboties ar diletantiem un vēlaties organizēt celtniecības un remonta darbus kvalitatīvi jaunā līmenī, labākais speciālistu atrašanas rīks ir specializētas, profesionālas vietnes.

Par kādām vietnēm ir runa?

Parastās tirdzniecības platformas, kurās amatieri un "amatnieki" ievieto CV, negarantē darbinieku profesionalitāti. Šeit jūs varat atrast gan individuālus izpildītājus (meistarus), gan privātās organizācijas, kas nodrošina vienu vai otru remontdarbu.

Viens no spilgtākajiem šādu platformu piemēriem ir AnyDo AnyDo - agregators, kas sniedz visplašākās iespējas gan klientiem, gan celtniecības darbu izpildītājiem.

Vienkārša reģistrācijas procedūraVeicot vienkāršu reģistrācijas procedūru, jūs saņemsiet piekļuvi pastāvīgi atjauninātai datubāzei - ar kontaktinformāciju un speciālistu ieteikumiem jūsu pilsētā. Šai pieejai ir acīmredzamas priekšrocības:

  • tieša piekļuve pie izpildītājiem - bez starpniekiem un nevajadzīgām papildus maksām;
  • iespēja iepazīties ar darba piemēriem (portfolio);
  • profesionalitātes novērtējums ne tikai pēc apkopojuma, gan arī pēc citu klientu atsauksmēm;
  • vienkārši un ērti meklēšanas rīki;
  • visu pakalpojumu sadalījums pēc kategorijām;
  • spēja atrast izpildītājus jebkurā laikā un vietā - izmantojot datoru vai mobilās ierīces.

 

Celtniecības un remonta darbi Rīgā – ko var pasūtīt?

Lai vienkāršotu navigāciju AnyDo vietnē, ir skaidri noteikts speciālistu un uzņēmumu izpildītāju sadalījums kategorijās. Ja jūs interesē telpu iekšējā apdare, tad vienkārši dodieties uz šo pakalpojumu kategoriju un netērējott laiku blakus esošajām sadaļām. Šobrīd jūs varat pasūtīt vietnē:

 
Good looking construction worker sharing with the experience with a colleague, holding helmet Free Photo

Kā tas strādā?

Klientiem netiek prasīta gandrīz nekādas pūles, un speciālisti var paši ar jums sazināties. Tam ir pietiekoši:

Remontdarbu izmaksas tiek apspriestas iepriekš, un pilnībā ir izslēgtas situācijas, kad tāme pasūtījuma izpildes procesā tiek palielināta vairākas,reizes. Kas attiecas uz speciālistu (organizāciju) reitingu, to veido šādi punktii:

  • darba kvalitāte;
  • punktualitāte (pasūtījumu savlaicīga izpilde);
  • pieklājīga izturēšanās pret klientiem.

Kad visi šie punkti sakrīt, speciālisti (būvniecības uzņēmumi) saņem maksimālo vērtējumu 5 balles. Vispieprasītākajiem speciālistiem 5 baļļu skaits sasniedz 90-95%, vidējiem - 60-70%. Ja redzat vidējo punktu skaitu 1-2 balles, tad ir vieglāk apiet šo piedāvājumu un meklēt atbildīgāku izpildītāju. Ar to arī ir izcils AnyDo agregators - spēja pretendentus novērtēt pēc darbiem, nevis ar vārdiem!


Kā izmantot agregatoru?

AnyDo platforma internetā ir pieejama ikvienam. Lai sāktu to izmantot un iegūtu visas saistītās references, pietiek:
Anydo Lv @anydolv
https://www.buvbaze.lv/anydolv/
2 gadi 15 dienu portālā
Bija online 21 martā 09:55
Meklētājs būvniecības nozarē