SWH Grupa mainījusi nosaukumu uz Skanstes City Ziņas

SWH Grupa mainījusi nosaukumu uz Skanstes City

Trešdiena, 25 martā, 2020

Nekustamā īpašuma pārvaldītājs AS "SWH Grupa" mainījis nosaukumu uz AS "Skanstes City", liecina "Firmas.lv" informācija.

Līdz ar nosaukuma maiņu veiktas izmaiņas arī patieso labuma guvēju datos un tagad tie ir nekustamo īpašumu fonda "SG Capital" partneri Harijs Švarcs un Pēteris Grieze.

Iepriekš "SWH Grupas" vienīgā īpašniece bija AS "Skanstes biroju centrs", kurai šā gada janvārī sākts likvidācijas process. "Skanstes biroju centra" patiesais labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds.

"Skanstes City" 2018.gadā strādāja ar 4,042 miljonu eiro apgrozījumu un guva 4,158 miljonu eiro peļņu. Uzņēmuma finanšu dati par 2019.gadu vēl nav publicēti.

Pērn oktobrī nekustamā īpašuma fonds "SG Capital" apvienoja 2018.gadā iegādātos biroju centrus "SWH biroju centrs" un "Duntes nami" vienā darījumu apkaimē "Skanstes City". "Duntes namus" fonds iegādājās 2018.gada jūlijā, bet "SWH biroju centru" - 2018.gada decembrī. Abu biroju kompleksu iegādē investēti aptuveni 70 miljoni eiro. 

Švarcs oktobrī norādīja, ka pēc biroju centru iegādes, to pārbūvē tika investēti vēl 13,6 miljoni eiro. "Abi biroju centri atrodas blakus, tāpēc vēlamies tos investoriem un nomniekiem pozicionēt kā vienotu darījumu apkaimi ar vienu nosaukumu. Arī abi vecie nosaukumi savu laiku jau ir nokalpojuši," viņš teica.

Tāpat Švarcs piebilda, ka apvienoto biroju centru kopējā iznomājamā platība ir ap 50 000 kvadrātmetru, bet "SG Capital" tieši blakus šiem biroju centriem starp Skanstes un Laktas ielu ir iegādājies vēl neapbūvētus zemesgabalus, uz kuriem ir iespējams būvēt jaunus birojus ar gandrīz tikpat lielu iznomājamo platību.

Švarcs skaidroja, ka Skanstes ielas pusē fondam pieder zemesgabals hektāra platībā uz kura var uzbūvēt biroju centru ar 19 000 kvadrātmetru iznomājamo platību, bet kvartāla iekšpusē var uzbūvēt biroju centru 20 000 līdz 30 000 kvadrātmetru platībā. "Attīstības plāni mums ir lieli, jaunu centru būvniecība noteikti turpināsies," viņš sacīja.

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 4 mēneši 1 diena portālā
Bija online 3 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē