Strauji tuvojas apkures sezona un ir īstais laiks pieņemt lēmumu kādu apkures veidu izvēlēties Aktuālie padomi

Strauji tuvojas apkures sezona un ir īstais laiks pieņemt lēmumu kādu apkures veidu izvēlēties

Ceturtdiena, 11 jūlijā, 2019

Mums viesiem ir zināms teiciens, -Ragavas taisi vasarā – ratus ziemā! Strauji tuvojas apkures sezona un ir īstais laiks pieņemt lēmumu kādu apkures veidu izvēlēties.

Piedāvājam izskatīt  šobrīd vienu no progresīvākajām apkures tehnolģijām, -  infrasarkanos sildītājus ar smart tehnoloģijām ( wi-fi) , kas ļauj attālināti kontrolēt jūsu apkures sistēmu. Nav nepieciešamas apkures katlu un ūdens padeves sistēmas. ( kas būtiski ietekmē siltumuzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas) Piedāvājam Jums informāciju par  6 veidu infrasarkanajiem sildītājiem: 


1.Sundirect PE Plus sērija ar balta alumīnija virsmu, baltu rāmi un iebūvētu wi-fi uztvērēju.
Šis budžeta, bet augstas kvalitātes infrasarkanais paneļa sildītājs piedāvā lielisku naudas ekonomiju. Balta alumīnija virsma un plāns, balts pulverveida pārklājuma alumīnija rāmis ir ideāls dizaina risinājums, kas akcentēs jebkuru telpu. PE sērijas infrasarkanais paneļu sildītājs ir piemērots sienas un griestu montāžai un to var viegli uzstādīt 10 minūšu laikā.
Pieejami 350w, 380w, 540w, 700w, 1000w
www.sundirect.lv​​​
2.Sundirect GD Plus sērija ar stikla virsmu un iebūvētu wi-fi uztvērēju.
GD sērijas infrasarkanais paneļa sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu var lietot arī kā dvieļu žāvētāju. Šī sērija ir aprīkota ar viegli uzstādāmu montāžas risinājumu vienkāršai un drošai uzstādīšanai.
Pieejami 400w, 600w, 800w modeļi.
www.sundirect.lv​​​

3. Sundirect IC Plus bezrāmja sērija ar iebūvētu wi-fi uztvērēju.
Premium balts bezrāmja infrasarkanais paneļu sildītājs ar ērti uzstādāmu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem. IC Plus sērijas infrasarkanais paneļu sildītājs piedāvā visaugstāko darbības veiktspēju ar dubultās izolācijas slāni aizmugurē, vienlaikus piedāvājot nevainojamu dizainu.
Pieejami 400w, 700w, 900w, 1100w modeļi
www.sundirect.lv​​​
4. Sundirect MD Plus spoguļu sērija ar iebūvētu wi-fi uztvērēju
Šim infrasarkanajam paneļu sildītājam ir spoguļa virsma. Šis spilgtais sildītājs ar savu stilīgo dizainu nodrošina komfortablu atmosfēru gan vannas istabās, gan dzīvojamās telpās. Infrasarkanā spoguļa sildītājs novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr labu skatu. Izmantojot infrasarkano staru sildītājus mitrā vidē, piemēram, vannas istabās, tas novērsīs pelējuma veidošanos, jo tas uztur sienas un priekšmetus sausus. MD sērija ir aprīkota ar viegli uzstādāmu montāžas risinājumu, kas nodrošina vieglu un drošu uzstādīšanu.
Pieejami 300w, 450w, 650w modeļi
www.sundirect.lv​​​
5.Sundirect ART Plus sērija ar baltu rami un iebūvētu wi-fi uztvērēju.Sundirect mākslas ART infrasarkanā paneļu sērija parāda daudzveidību, apvienojot dizainu un ērtu apsildi. Katru paneli var pielāgot un izdrukājot atsevišķu attēla motīvu pēc jūsu izvēles. Sundirect  ART infrasarkanie paneļi ļauj personalizēt jūsu biroju vai dzīvojamo istabu un piešķir tiem unikālu dizainu. Ar mūsu klientiem Sundirect tagad strādā ar vietējo poligrāfijas uzņēmumu Latvijā, lai piedāvātu personalizētus infrasarkanos paneļus ar karstumizturīgu drukāšanu izcilās krāsās. Nosūtiet mums savu iecienīto attēlu, un mēs piegādāsim jūsu iespiesto paneļu attēlu tikai vienas nedēļas laikā no mūsu noliktavas.
Pieejami 350w, 380w, 540w, 700w, 1000w modeļi
www.sundirect.lv​​​
6. Sundirect OC sērija ārtelpu infrasarkanie sildītāji ar pulti.
OC sērija ir jaudīgi āra sildītāji un ir paredzēti tikai āra apsildīšanai. SC sērija piedāvā vairāk enerģijas un koncentrētas apkures, padarot to perfekti piemērotu vējainām, nesegtām āra zonām. OC sērija ir novērtēta ar IP65, padarot to ūdensnecaurlaidīgu un izmantojama lielākajai daļai ārējo teritoriju lietošanai.Tās unikālais īpaši vājā oglekļa šķiedras sildīšanas elements ir galvenā atšķirība galvenokārt izmanto halogēnu vai kvarcu. Līdz ar to Sundirect garantē ilgāku kalpošanas laiku un lielāku energoefektivitāti. OC sērija izstaro ilgviļņu infrasarkano staru (300-350 W), kas rada gaismas spīdumu un mājīgu siltumu, nevis karstumu. Integrētā vadības sistēma ļauj izmantot 2 jaudas līmeņus, izmantojot vienkāršu tālvadības pulti. Visiem OC sildītājiem ir 3 gadu garantija.
Pieejami 2000w, 2500w modeļi.
www.sundirect.lv​​​

Sundirect bezvadu termostati ar (WiFi)

Sundirect Smart 1.0 Pro vadības sistēma ir aprīkota ar termostatu, un to var vadīt arī izmantojot Sundirect APP. Tas ir saderīgs ar visiem Sundirect Plus sērijas infrasarkanajiem paneļu sildītājiem. Izmantojot Sundirect gudro vadības sistēmu, jūs varat pilnībā kontrolēt savu apkuri, izmantojot Sundirect APP no attāluma no jebkura iOS vai Android ierīces. Vienā termostatā jūs varat savienot vairākus infrasarkanos paneļu sildītājus vienā tīklā un vienlaikus tos visus kontrolēt. Smart 1.0 Pro tālvadības pultīm jābūt pieslēgtai pie mājas interneta tīkla.
Pieejami 3 modeļi
www.sundirect.lv​​​

Laimonis Klaperis @spt_dizains
Valdes loceklis
2 gadi 9 dienu portālā
Bija online 16 februārī 14:12
Meklētājs būvniecības nozarē