DHL Latvia sūtījumu apstrādes terminālī lidostā Rīga plāno ieguldīt 12 miljonus eiro Ziņas

DHL Latvia sūtījumu apstrādes terminālī lidostā Rīga plāno ieguldīt 12 miljonus eiro

Otrdiena, 11 jūnijā, 2019

Kurjerpasta kompānija SIA "DHL Latvia" jaunajā sūtījumu apstrādes terminālī starptautiskajā lidostā ''Rīga" kopumā plāno ieguldīt apmēram 12 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "DHL Latvija" izpilddirektore Snežina Kazakova.

Viņa norādīja, ka uz jauno ēku lidostas "Rīga" teritorijā pilnībā pārcelsies "DHL Express", jo uzņēmums aug ļoti strauji un tagadējās telpas ir kļuvušas par šauru gan termināļa, gan biroja vajadzībām. "Jaunajā terminālī būs arī jauna šķirošanas iekārta, kura ietaupīs laiku. Tādēļ mēs klientiem sūtījumus varēsim nogādāt ātrāk nekā pašlaik un savākt vēlāk," teica Kazakova.

Tāpat "DHL Latvia" izpilddirektore pauda, ka "DHL Express" ekspressūtījumi no kopējā uzņēmuma apgrozījuma veido aptuveni pusi, un ir redzams diezgan straujš pieaugums.

"Ja kādreiz pamatā šim pakalpojumam bija uzņēmumu savstarpējie sūtījumi, tad, pateicoties e-komercijas attīstībai, tagad strauji aug arī sūtījumu apmēri privātpersonām. Tieši tādēļ arī esam nonākuši pie tā, ka klienti pašlaik var izvēlēties kur un kā saņemt sūtījumus," stāstīja Kazakova.

Viņa arī piebilda, ka, domājot par CO2 izmešu samazināšanu, pabeidzot jauno ēku lidostā "Rīga", jaunā termināļa iekšienē atradīsies elektromobiļu uzlādes vietas, un tad uzņēmums sāks papildināt savu autoparku ar elektromobiļiem.

Jau vēstīts, ka "DHL Latvia" apgrozījums pagājušajā gadā bija 30,478 miljoni eiro, kas ir par 1,4% mazāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija guva peļņu 161 162 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

Uzņēmums "DHL Latvia" reģistrēts 1995.gadā, un tā pamatkapitāls ir 71 700 eiro. "DHL Latvia" vienīgais īpašnieks ir Vācijas "Deutsche Post Beteiligungen Holding".

Avots: LETA
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
1 gads 6 mēnešu 22 dienas portālā
Bija online 21 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē