Jaunumi Vivacolor koka fasāžu krāsu Villa sērijā Remonts

Jaunumi Vivacolor koka fasāžu krāsu Villa sērijā

Pirmdiena, 13 maijā, 2019

Šosezon krāsu zīmols Vivacolor nāk klajā ar jaunumiem koka fasāžu krāsu Villa sērijā. Tagad Villa sērijā ietilpst ne tikai krāsas, bet arī koksnes aizsarglīdzekļi un impregnanti. Produkti ir speciāli izstrādāti skarbajam Ziemeļvalstu klimatam.

Villa sērijā ir ūdens bāzes krāsas koka fasādēm Villa Akva un Villa Ultima, lineļļu saturoša krāsa Villa Lin, gruntskrāsa Villa Primer, ūdens bāzes koksnes aizsarglīdzeklis Villa Lasur Akva, šķīdinātāja bāzes koksnes aizsarglīdzeklis Villa Lasur un koksnes impregnēšanas līdzeklis Villa Protekt.

 

Aizsardzība pret laikapstākļiem tagad ir līdz 15 gadiem.

 


Pateicoties jaunai formulai, koka fasāžu krāsas Villa Akva un Villa Ultima efektīvi aizsargā koksni pret UV stariem, veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu, kas izskatās kā jauna vismaz 15 gadus. Ar šīm krāsām var krāsot privātmājas, vasarnīcas, pirts mājas, žogus, durvis, karogu mastus, pastkastītes u.c. Krāsas ir tonējamas tūkstošos skaistu toņu.

 

Krāsa Villa Akva ir pazīstama Latvijas tirgū jau 25 gadus. 

      

 

Uzziniet vairāk par Villa sērijas produktiem un lasiet padomus krāsošanai: https://www.vivacolor.lv/produkti/ardarbi/villakrasas/

Sekojiet mums Facebook: www.facebook.com/VivacolorLatvija 

Ja jums ir jautājumi par krāsām un krāsošanu, zvaniet uz Krāsu līnijas tālr. 82888

Ilze Zālīte @tikkurila_latvija
Tikkurila Latvija Mārketinga vadītāja
3 gadi 6 mēnešu 19 dienu portālā
Bija online 17 maijā 08:38
Meklētājs būvniecības nozarē