Par 29 000 eiro atjaunota sabiedriskā tualete pie Talsu autoostas Ziņas

Par 29 000 eiro atjaunota sabiedriskā tualete pie Talsu autoostas

Piektdiena, 7 decembrī, 2018

Pie Talsu autoostas darboties atsākusi sabiedriskā tualete, kuras atjaunošanas darbus par 29 712 eiro veica SIA "RRB Būvserviss", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Sabiedriskā tualete pēc atjaunošanas ir pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī tualetē ir ierīkots bērnu pārtīšanas galdiņš.

Tualetē ir demontēti iepriekšējie inženiertīkli un izbūvētas jaunas elektroinstalācijas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkls, nomainīti logi, ievietotas jaunas metāla konstrukcijas durvis ar slēdzeni, kas darbojas uz maksas principu. Tāpat ir izbūvēta elektriskā apsildāmā grīda un ieklātas jaunas grīdas flīzes, nokrāsotas sienas un griesti, nojauktas starpsienas un ievietots jauns inventārs.

Maksa par sabiedriskās tualetes apmeklējumu ir noteikta 20 centi.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "RRB Būvserviss" īpašnieks ir Jānis Spruģevics. Pagājušajā gadā uzņēmums strādājis ar 21 916 eiro peļņu un apgrozījis 159 003 eiro, turpretī 2016.gadā uzņēmums apgrozīja 51 767 eiro un zaudējumi bija 1501 eiro apmērā.

Valsts ieņēmumu dienesta administrētie nodokļu parādi uzņēmumam uz šā gada 7.novembri bija 1421 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Avots: LETA
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 4 mēneši 2 dienas portālā
Bija online 16 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē