Электротехнические устройства и материалы

Augstākās kvalitātes un unikāla dizaina Infrasarkanie sildītāji. Dažādu veidu sildītāji, kas paredzēti iekštelpām, āram, komerc platībām, noliktavu/ražotņu apsildei, utt.
Компания Elektrika занимается оптовой и розничной торговлей электроматериалов. Elektrika была основана в Латвии в городе Рига в 2009 году, имеется 4 филиала, которые находятся в Риге, Валмиере, Вентспилсе и Даугавпилсе. Главный офис и склад находятся в Риге.
Baltik Elektro ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, ar 24 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 18 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzņēmums ar labu reputāciju un stabilām vērtībām – izcils partneris Jums. Baltik Elektro ilgā darba pieredze ir stabilitātes paraugs un klien
Veicam būvniecības objektu elektrisko materiālu un iekārtu aprēķinus, komplektāciju un piegādi, kā arī rezerves daļu un iekārtu piegādi rūpnieciskajiem objektiem. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais, lai varētu dot pilnvērtīgus tehniskos risinājumus. Veicam elektrisko materiālu piegādi pasūtītājiem.
SIA HARDEX Baltic ir KAEM pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas izplata darbarīkus celtniecībai un apdares darbu veikšanai - zem preču zīmēm HARDY, SCLEY, KŪSSNER un GRŌNE.<br />Esam GRŌNE pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas ir profesionālo elektroinstrumentu un krāsošanas iekārtu zīmols.<br />Nodr