Elektrotehniskās iekārtas un materiāli

Augstākās kvalitātes un unikāla dizaina Infrasarkanie sildītāji. Dažādu veidu sildītāji, kas paredzēti iekštelpām, āram, komerc platībām, noliktavu/ražotņu apsildei, utt.
Elektrika SIA nodarbojas ar elektromateriālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Elektrika SIA ir dibināta Latvijā, Rīgā 2009.gadā. Elektrika SIA filiāles atrodas Rīgā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī. Centrālais ofiss un noliktava atrodas Rīgā.
Baltik Elektro ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, ar 24 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 18 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzņēmums ar labu reputāciju un stabilām vērtībām – izcils partneris Jums. Baltik Elektro ilgā darba pieredze ir stabilitātes paraugs un klien
Veicam būvniecības objektu elektrisko materiālu un iekārtu aprēķinus, komplektāciju un piegādi, kā arī rezerves daļu un iekārtu piegādi rūpnieciskajiem objektiem. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais, lai varētu dot pilnvērtīgus tehniskos risinājumus. Veicam elektrisko materiālu piegādi pasūtītājiem.
SIA HARDEX Baltic ir KAEM pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas izplata darbarīkus celtniecībai un apdares darbu veikšanai - zem preču zīmēm HARDY, SCLEY, KŪSSNER un GRŌNE.<br />Esam GRŌNE pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas ir profesionālo elektroinstrumentu un krāsošanas iekārtu zīmols.<br />Nodr