Mēs meklējam sadarbības partneri, līklīniju koka grīdas segumu izplatītāju

Предложение от компании

Vēlamies sadarboties ar uzņēmumiem specializētajiem grīdas segumu veikaliem, arhitektiem un interjera dizaineriem, kas izplatītu mūsu ražotos līklīniju koka grīdas segumus.

Общая информация

Ищем:Магазины
Вид деятельности:Производство
Головной офис:Латвия
Интересующие страны:Латвия, Германия, Польша, Швеция, Эстония, Грузия, Норвегия, Швейцария

Информация о компании

Юридическое название:SIA Latsketch
Регистрационный номер:41203059964
Юридический адрес:Kaltene, Rojas pagasts, Latvija

Описание компании

SIA „Latsketch” ir uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes koka interjera un eksterjera apdares materiālus. Mūsu lielākais lepnums ir līklīniju koka grīdas segumi.
Izgatavojam līklīniju koka grīdas segumu moduļu veida sistēmas. Kā arī pēc pasūtījuma izgatavojam citus koka apdares materiālus, gan ar līklīniju dizainu, gan klasisku dizainu.

Описание продукта/услуги

Līklīniju koka grīdas segumus izgatavo no augstas kvalitātes masīvkoka, noteiktas dimensijas, 8 unikāli elementi modulī. Moduļu veida sistēmas grīdas segumi piemēroti jebkurai telpai, veicot ieklāšanu uz atbilstošas pamatgrīdas. Moduļus, iespējams, savstarpēji savienot, nodrošinot grīdas seguma ieklāšanu. Elementiem ir iestrādātas galu spundes. Jāieklāj uz atbilstošas pamatgrīdas.Izmantojam augstas kvalitātes izejmateriālu – virsējā puse bez zariem, koksnes mitrums 8-12 %. Grīdas seguma dēļus rūpnieciski slīpējam. Izgatavojam divu veidu moduļus: ar šauriem dēļiem un ar platiem dēļiem.

Šaurā moduļa nosedzošais laukums 1,414 m2. Katra elementa garums 1,4 m, nosedzošais platums 110 – 140 mm, biezums 20 mm.

Platā moduļa nosedzošais laukums 1,974 m2. Katra elementa garums 1,4 m, biezums 20 mm. Viena elementa nosedzošais platums 160 – 160 mm.Адрес компании

Inga Jefrēmova

Vēlamies sadarboties ar uzņēmumiem specializētajiem grīdas segumu veikaliem, arhitektiem un interjera dizaineriem, kas izplatītu mūsu ražotos līklīniju koka grīdas segumus.