Sertificētas ugunsdrošās alumīnija konstrukcijas sabiedriskajām ēkām un privātmājām. Ugunsnoturības klase no EI15 līdz EI120

Предложение от компании

Projektu ir daudz, bet laika ir maz! Netērējiet laiku alumīnija konstrukciju rasējumu sagatavošanai, mēs tos izdarīsim jūsu vietā. Aicinām uz sadarbību arhitektus un konstruktoru birojus. Nodrošinām visu nepieciešamo tehnisko informāciju, palīdzam iestrādāt projektos normatīviem atbilstošus risinājumus un sniedzam operatīvu tehnisko atbalstu.

Общая информация

Ищем:Архитекторы
Вид деятельности:Строительсво
Головной офис:Латвия
Интересующие страны:Латвия, Бельгия, Дания, Финляндия, Швеция, Норвегия

Информация о компании

Юридическое название:SIA "VBH Latvia"
Регистрационный номер:40003588735
Юридический адрес:Ulbrokas iela 23, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021, Latvija

Описание компании

SIA "VBH Latvia" ir Latvijā lielākais logu un durvju materiālu piegādātājs ar vairāk nekā 17 gadu pieredzi savā nozarē. Mūsu uzņēmuma klientu lokā ir visi lielākie Latvijas ražotāji, kuri novērtē augstas kvalitātes produktus un servisu.

Описание продукта/услуги

Kopš 2014. gada SIA "VBH Latvia" ir lielākā Polijas profilu ražotāja ALUPROF SA oficiālais pārstāvis un tehniskā atbalsta strutktūrvienība Latvijā. Mūsu pārstāvētais uzņēmums ALUPROF SA ir vadošais alumīnija profilu ražotājs ar plašāko ugunsdrošo konstrukciju piedāvājumu.
Mūsu sortimentā atrodami arī citi alumīnija konstrukciju veidi – logi, dūmu novadīšanas logi, durvis, paneļu durvis, bīdāmās sistēmas, salokāmās durvis, fasādes, ventilējamās fasādes, aizsargslēģi un žalūzijas ar iestrādātiem insektu tīkliem. 
Pastiprinoties prasībām pēc energoefektīvām ēkām Aluprof SA savā produktu klāstā ir izveidojis Passive House institūtā testētus logus, paneļu durvis un fasādes ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem tirgū.Mūsu mājaslapā atrodama informācija, kas sagatavota arhitektiem paredzētos formātos, DWG un AutoCAD Revit ( uz BIM faila bāzes), kas ļauj ietaupīt laiku projekta izstrādes stadijā.

Jaunais ugunsdrošais logs ar vēršanas un atgāšanas funkciju.

MB-86EI

Tas ir klasisks MB86 profilu sistēmas EN 13501- 2+A1 standartam atbilstošs logs ar papildus ugunsdroša loga sertifikāciju, kas izpilda EI30 gunsnoturības prasības.
MB-86EI ir balstīta uz MB-86 sistēmu, un tai ir teicamas siltuma, skaņas aizturēšanas, ūdenscaurlaidības un gaisa noplūdes īpašības. MB-86EI apvieno klasiskas logu sistēmas priekšrocības ar ugunsizturīgu starpsienu īpašībām – konstrukcija atbilst visām spēkā esošo noteikumu un standartu prasībām, sevišķi enerģijas ekonomijas un vides aizsardzības jomā, vienlaikus nodrošinot attiecīgu ugunsdrošību. Sistēma ir klasificēta kā uguni lokalizējoša.

Rāmja stiklojuma biezums: 13 līdz 61 mm, vērtne: 22 līdz 70 mm
Maksimālais vērtnes lielums: augstums līdz 2400 mm, platums līdz 1300 mm
Maksimālais vērtnes svars 130 kg

SISTĒMAS RAKSTUROJUMS
• Trīskameru profili ar 43 vai 42 mm platu izolācijas kameru starp siltumplūsmas barjerām pa centrālo daļu.
• Ugunsizturība tiek nodrošināta, alumīnija profilu iekškamerās izmantojot atbilstošas ugunsdrošības izolācijas elementus un īpašus piederumus un materiālus, kas tiek izmantoti starp alumīnija profiliem un stiklojumu.
• Plašs stiklojuma biezuma diapazons ļauj izmantot dažādus izolēta stikla veidus, ieskaitot trīskāršas stiklojuma vienības.
• MB-86EI parasti tiek elementi, kas tiek raksturoti ar RC2 noturību pret ielaušanos.

Vairāk informācijas SIA "VBH Latvia" mājas lapā
Būsim priecīgi jums palīdzēt un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem.

Адрес компании

Видео продукта

Kaspars Rasims

Projektu ir daudz, bet laika ir maz! Netērējiet laiku alumīnija konstrukciju rasējumu sagatavošanai, mēs tos izdarīsim jūsu vietā. Aicinām uz sadarbību arhitektus un konstruktoru birojus. Nodrošinām visu nepieciešamo tehnisko informāciju, palīdzam iestrādāt projektos normatīviem atbilstošus risinājumus un sniedzam operatīvu tehnisko atbalstu.