Par 10 miljoniem eiro pārbūvēs autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmu Новости

Par 10 miljoniem eiro pārbūvēs autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmu

Вторник, 4 декабря, 2018

Valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) izsludinājusi 10 miljonu eiro vērtu iepirkumu par autoceļa Ventpils-Kuldīga-Saldus pārbūvi, aģentūru LETA informēja LVC Komunikāciju daļā.

Tas ir šajā plānošanas periodā pēdējais iepirkums ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) paredzēts pārbūvēt posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām, 3,93.-24,60.kilometrā.

Šajā posmā vietām paredzēts pilnībā nomainīt ceļa segas pamata slāņus, bet vietām tos pastiprinās. Segumu veidos divas kārtas asfalta. Ceļam uzlabos ūdens novades sistēmu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas. Paredzamās būvdarbu izmaksas ir ap 10 miljoniem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Pretendentiem jāpiesakās līdz 2019.gada 9.janvārim.

Kopumā šajā plānošanas periodā Kohēzijas fonda līdzfinansējums valsts autoceļiem ir 256,9 miljoni eiro, bet no ERAF - 277,0 miljoni eiro. Savukārt 2018.gadā kopējais finansējums valsts autoceļiem, ieskaitot ziemas un vasaras uzturēšanas darbus, ir 285 miljoni eiro, no tiem 102 miljoni eiro - Eiropas Savienības fondu finansējums un 183 miljoni eiro - valsts budžeta finansējums.

Источник: LETA
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
4 года 9 месяцев 25 дней на портале
Был онлайн 1 час назад
Строительный поисковик