Ventspilī būs satiksmes izmaiņas Kuldīgas ielas būvdarbu zonā Ziņas

Ventspilī būs satiksmes izmaiņas Kuldīgas ielas būvdarbu zonā

Pirmdiena, 8 jūlijā, 2024

Ventspilī no šodienas būs satiksmes izmaiņas Kuldīgas ielas būvdarbu zonā, aģentūru LETA informēja Ventspils Komunālās pārvaldes sabiederisko attiecību speciāliste Laura Feldmane.

Kuldīgas ielas daļā no Jēkaba ielas līdz Viduma ielai tiks sākti būvdarbi ielas posmā no Viduma ielas līdz Ērgļu ielai, būvdarbu laikā slēdzot satiksmi šajā ceļa posmā, un paredzot piekļūšanu pie bērnudārza "Bitīte" un Gāliņciema bibliotēkas no Jēkaba ielas puses.

Kuldīgas ielas posma no Viduma ielas līdz Ērgļu ielai pārbūves laikā SIA "Ventspils reiss" maršruti Nr.4 "Siguldas iela - Selga", Nr.4A "Centrs - Selga" un Nr.9 "Ventspils - Vārve" kursēs pa iepriekš noteikto apbraucamo maršrutu Viduma iela - Stārķu iela - Jēkaba iela un tālāk pa esošo maršrutu. Sabiedriskā transporta pieturvieta pie "Bitīte" ir pārcelta pie Viduma ielas.

Kā vēstīts, 8.aprīlī tika atsākta Kuldīgas ielas pārbūves otrā kārta, būvdarbus paredzot veikt pa posmiem, pirmais posms - no Jēkaba ielas līdz autobusu pieturvietai, šķērsojot vienu iebrauktuvi uz "Bitītei", otrais posms - no Viduma ielas līdz Ērgļu ielai.

Kuldīgas ielas posmam no Jēkaba ielas līdz Viduma ielai pārbūves laikā demontēs brauktuves asfalta segumu un esošo ietvi, izbūvēs jaunu betona bruģakmens seguma brauktuvi un apvienoto gājēju un velobraucēju celiņu bruģakmens segumā.

Tāpat tiks ierīkota gājēju pāreja Kuldīgas ielas šķērsojumā pie Ērgļu ielas, atjaunota sabiedriskā transporta pieturvieta cilvēkiem ar redzes traucējumiem, ar iekāpšanu un izkāpšanu no sabiedriskā transporta iepretim Gāliņciema bibliotēkai.

Tiks izbūvētas vadjoslas, vadlīnijas ietvē nokļūšanai līdz gājēju pārejai Kuldīgas ielas šķērsojumā iepretim Gāliņciema bibliotēkai cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Būvdarbu veicējs SIA "VIA" Kuldīgas ielas pārbūvi pabeigt augustā. Būvuzraudzību objektā nodrošina SIA "Būves birojs".

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
6 gadu 5 mēnešu 21 diena portālā
Bija online 21 jūlijā 16:38
Meklētājs būvniecības nozarē