Izsludina pretendentu pieteikšanu Būvindustrijas lielajai balvai 2021 Ziņas

Izsludina pretendentu pieteikšanu Būvindustrijas lielajai balvai 2021

Svētdiena, 23 maijā, 2021

Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva pasniegšanu.

Uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas līdz 2021.gada 15.septembrim ir aicināti izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva 2021.

Balvas Pamatakmens pasniegšanas ceremonijas ideja balstīta visu būvindustriju apvienojošā, nekomerciālā, nozares nevalstisko organizāciju rīkotā pasākumā ar mērķi izcelt CILVĒKU: arhitektu, būvinženieri, būvkonstruktoru, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus nozares ļaudis, bez kuru līdzdalības un prasmēm nav iespējama nevienas būves tapšana.


Pretendentus balvai var pieteikt divās kategorijās: Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kas iekļauj nominācijas Gada inženieris, Gada arhitekts, Gada jaunais arhitekts, Gada jaunais inženieris, Gada tehnologs, Gada projekta vadītājs, Gada būvdarbu vadītājs, Gada būvuzraugs u.c.

Augstskolas var izvirzīt izcilākos studentus titulam Gada students 2021.

“Šis gads, kad Būvindustrijas lielā balva tiks pasniegta jau devīto reizi, rit pandēmijas zīmē. Neskatoties uz dažādiem valdības noteiktajiem ierobežojumiem un ar tiem saistītajiem šķēršļiem profesionālo prasmju īstenošanā, droši varam teikt, ka būvindustrija un tās profesionāļi arī šogad ir atstājuši nozīmīgas pēdas mūsu būvkulturā. Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonijā paldies sakām mūsu labākajiem inženieriem un arhitektiem gan par paveikto mūža garumā, gan par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem viena vai divu gadu garumā. Paldies uzņēmumiem un organizācijām, kas motivējušas un atbalstījušas savus labākos darbiniekus, un arī palīdz mums organizēt šos nozares cilvēkiem un visai sabiedrībai nozīmīgos svētkus,” saka Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits.


Būvindustrijas lielā balva 2021 laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 13.oktobrī VEF kultūras pilī.

Būvindustrijas lielā balva 2021 notiek pateicoties galvenajam partnerim: Knauf, sadarbības partneriem: Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux Latvia, atbalstītājiem: RERE grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4, kā arī mediju partneriem: Būvinženieris, buvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, Laiks Mājai.

Informācija: Mārīte Šperberga, 29468382, lielabalva@gmail.com, lielabalva.lv, buvinzenierusavieniba.lv, facebook.com/BuvinzenierisLBS, instagram.com/lielabalva/.

Vineta Silberga @vineta_silberga
https://www.buvbaze.lv/vineta_silberga/
5 gadu 6 mēnešu 16 dienu portālā
Bija online 25 augustā 12:04
Meklētājs būvniecības nozarē