Aicinām balsot par arhitektiem, inženieriem, projektu vadītājiem, būvdarbu vadītājiem Ziņas

Aicinām balsot par arhitektiem, inženieriem, projektu vadītājiem, būvdarbu vadītājiem

Piektdiena, 25 septembrī, 2020

Noslēgusies pretendentu pieteikšana  apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva. Tie, kas vēlējās pateikt paldies kolēģiem vai sadarbības partneriem par darbu un pieteikuši profesionāļus augstajam apbalvojumam, savu ir paveikuši. Tagad darbu uzsākuši nozares asociāciju un biedrību deleģēti 46 vērtētāji, informē Mārīte Šperberga, Latvijas Būvinženieru savienības valdes locekle, apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva vadītāja.

Apbalvošanas ceremonijā tiek sumināti pieteiktie kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā. Kategorijā Gada inženieris/arhitekts ar papildus nominācijām Gada projekta vadītājs, Gada būvdarbu vadītājs, Gada jaunais inženieris un Gada jaunais arhitekts lielo balvu Pamatakmeni saņems seši nominētie. Kuri? To uzzināsim 14.oktobrī.

Pagājušajā gadā pirmo reizi apbalvojuma pastāvēšanas vēsturē tika piešķirts tituls Gada students. To saņēma divi LLU absolventi. Šogad šim augstajam novērtējumam izcilus studentus pieteikušas augstskolas RTU, LLU, RISEBA un būvfirma Arčers.

23. un 24.septembrī vērtētāji ar pretendentiem tiksies klātienē. Kamēr vērtētāji izdara savu izvēli, sabiedrība var izdarīt savējo.

Interneta balsojums neietekmē vērtētāju lēmumu, bet ikviens var balsot par pretendentiem, lai palīdzētu noskaidrot, kurš no viņiem iegūs simpātiju balvu.

Balsot var vienreiz dienā līdz 30.septembra pulksten 18 – http://lielabalva.lv/balsosana/

Būvindustrijas lielā balva 2020 laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 14.oktobrī VEF kultūras pilī.

 

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

Būvindustrijas lielā balva 2020 notiek, pateicoties galvenajam partnerim Bauroc, sadarbības partneriem: Knauf, PERI, Paroc, ThermoWhite, Primekss, CMB, atbalstītājiem: RERE grupa, Sakret, Ramirent, Velux Latvia, Firma L4, Reaton, kā arī mediju partneriem – žurnālam Būvinženieris, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, raidījums Laiks Mājai.

 

Vērtētāji aizvada pirmo dienu klātienē tiekoties ar “Būvindustrijas lielajai balvai” nominētajiem

Vineta Silberga @vineta_silberga
https://www.buvbaze.lv/vineta_silberga/
5 gadu 6 mēnešu 13 dienu portālā
Bija online 25 augustā 12:04
Meklētājs būvniecības nozarē