LIAA aicina uzņēmējus pieteikties pavasara uzņemšanai biznesa inkubatoros Ziņas

LIAA aicina uzņēmējus pieteikties pavasara uzņemšanai biznesa inkubatoros

Trešdiena, 26 februārī, 2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020.gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai, aģentūru LETA informēja LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

LIAA informēja, ka no 1. līdz 20.martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā 14 LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā - Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Pēc LIAA informācijas, biznesa ideju autori varēs pievienoties sešu mēnešu pirmsinkubācijas programmai kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Pirmsinkubācija ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju.

Kā norādīja LIAA, pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt klātienē kādā no LIAA biznesa inkubatoriem, kā arī elektroniski, nosūtot parakstītu pieteikumu uz "liaa@liaa.gov.lv".

Februārī un martā LIAA biznesa inkubatori visā Latvijā rīko "Info dienas", kurās stāsta par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. 

LIAA aicina pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai, kuru kopējais apgrozījums ir 70 miljoni eiro un kopējās piesaistītās ārējās investīcijas sasniedz 12 miljonus eiro. Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks. No tiem 249 ir biznesa ideju autori vai uzņēmumi, kuri pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju, un 452 uzņēmumi ir inkubācijas programmā. Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu sešu mēnešu garumā ir izgājis 1141 biznesa ideju autors.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators".

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 3 mēneši 29 dienu portālā
Bija online 7 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē