Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu Rīgā par 4,27 miljoniem eiro pārbūvēs Kauno tiltai Ziņas

Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu Rīgā par 4,27 miljoniem eiro pārbūvēs Kauno tiltai

Trešdiena, 13 jūnijā, 2018

Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada pārbūvi Rīgā par 4,27 miljoniem eiro veiks lietuviešu uzņēmums AS "Kauno tiltai", liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.

Kā pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola, kopumā bija pieteikušies četri pretendenti - pilnsabiedrība "LNK Industries Group", AS "BMGS", SIA "Tilts" un AS "Kauno tiltai."

Pēc departamenta pārstāves teiktā, būvdarbus plānots uzsākt jau šonedēļ.

Tā kā mēneša izskaņā gaidāmi Dziesmu un deju svētki, Ahuna-Ozola sacīja, ka būvnieki darbus sāks ar kāpņu konstrukciju pārbūvi, lai svētku laikā netiktu traucēta dalībnieku un skatītāju piekļuve stadionam.

Kā vēstīts, šī ir daļa no pirmā posma projektā, kura rezultātā iecerēta vairāku Daugavas stadionam pietuvināto ielu atjaunošana.

Projekta pirmajā kārtā paredzēta Vagonu ielas sakārtošana, tai skaitā, Vagonu ielas pārbūve ar caurbrauktuvi zem Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada, Augšielas pārbūve, Ata ielas pārbūve, Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada pārbūve, kā arī lietus notekūdeņu kanalizācijas kolektora izbūve no Augšielas un Jāņa Asara ielas krustojuma līdz Vagonu un Pērnavas ielas krustojumam.

Otrajā kārtā tiks veikta ārējo inženierkomunikāciju sakārtošana, kas paredz lietus ūdens kanalizācijas kolektora izbūvi Matīsa ielas posmā no Vagonu un Matīsa ielas krustojuma līdz Matīsa un Valmieras ielas krustojumam, kā arī Valmieras ielā līdz Lāčplēša un Satekles ielas krustojumam.

Savukārt trešā kārta paredz krustojumu pārbūvi un satiksmes organizācijas pārkārtošanu Daugavas stadiona pievedceļos.

Trīs kārtu projektu plānots realizēt par desmit miljoniem eiro - 8,5 miljoni eiro novirzīti no Daugavas stadiona rekonstrukcijas projektam piešķirtajiem Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem, savukārt 1,5 miljoni eiro atvēlēti no pašvaldības līdzekļiem.

Avots: LETA
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 1 mēnesis 27 dienu portālā
Bija online 26 martā 10:20
Meklētājs būvniecības nozarē