Nosiltināta Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra ēka Новости

Nosiltināta Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra ēka

Понедельник, 15 августа, 2022

Noslēgušies Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra ēkas Sarmas ielā 4 energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi, aģentūru LETA informēja Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā.

Pašvaldībai piederošā ēka siltināta ar mērķi ilgtermiņā samazināt siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas, kā arī radīt mūsdienu prasībām atbilstošu darba vidi. Darbi objektā sākās pirms gada, un tos konkursa kārtībā veica SIA "Build-Invest Latvia".

Būvdarbi realizēti, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu projektā "Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra ēkas Sarmas ielā 4 energoefektivitātes paaugstināšana".

Pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes projektu vadītāja Baiba Rēdere skaidro, ka darbu gaitā nosiltināts ēkas cokols, visā ēkā nomainīti logi, nosiltināts jumta pārsegums, ārsienu konstrukcijas, rekonstruēts ēkas ieejas mezgls, apkures sistēma, uzlabota siltummezgla automatizācijas sistēma, izbūvēta ventilācijas sistēma ar rekuperāciju ēkas 2. stāvā, nomainīts apgaismojums un izbūvēta zibensaizsardzības sistēma.

Projekta kopējās izmaksas ir 582 258,28 eiro, no tām 97 033 eiro ir ERAF fonda finansējums, 4280,87 eiro valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 480 944,41 eiro Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
4 года 7 месяцев 29 дней на портале
Был онлайн 21 часов назад
Строительный поисковик