Dizains koksnes un mēbeļu nozarē – praktisks seminārs uzņēmējdarbības izaugsmei
janvārī 18 Dizains koksnes un mēbeļu nozarē – praktisks seminārs uzņēmējdarbības izaugsmei
Organizatori: Vidzemes plānošanas reģions
 • 09:30 - 17:00
  18 janvārī 2018
 • 18. janvārī Valmierā, Valmieras Mākslas vidusskolā (Purva iela 12) norisināsies starptautisks mēbeļu un koksnes nozares dizaina praktiskais seminārs “Koka sastapšanās ar dizainu un inovācijām”, kurā aicinām piedalīties nozares profesionāļus un uzņēmējus. Pasākuma mērķis ir parādīt, kā izmantot dizaina pieeju, lai pievienotu vērtību uzņēmēju jau esošiem vai topošiem produktiem.
  Šodien dizainu vairs neuztver tikai kā produktu vizuālās komponentes, to formu, arvien vairāk uzņēmēji atklāj tā pielietojumu problēmu risināšanā biznesā un produktu funkcionalitātes uzlabošanā, ko tik ļoti produktā meklē klients. Seminārā uzzināsiet metodes, kā plānot dizainu uzņēmumā, kā arī profesionāļu vadībā veiksiet sava uzņēmuma dizaina auditu, saņemot praktiskus ieteikumus tālākai attīstībai.
  18. janvārī Valmierā – interesentiem par tematu koksnes produkti un mēbeles.
  PROGRAMMA
  Pirmajā daļā (9:30-13:00) uzņēmēji un praktiķi uzzinās metodes, kā plānot dizainu, ņemot vērā ne tikai produkta vajadzības, bet arī uzņēmumu iekšējos procesus. Tiks runāts par mūsdienu produktu tehnoloģijām, materiāliem un koksnes produktu dizaina attīstības tendencēm ārvalstu tirgos, piemēram, Vācijā un Norvēģijā. Ar pieredzi inovatīva dizaina produkta attīstībā dalīsies uzņēmēji no Latvijas un Igaunijas, kuri veiksmīgi attīstījuši dizaina produktus un eksportē tos uz ārvalstu tirgiem.
  DALĪBNIEKI: nozares profesionāļi un uzņēmēji.
  Otrajā daļā (14:00-17:00) ekspertu vadībā uzņēmēji un praktiķi veiks sava koksnes produkta vai pakalpojuma dizaina auditu, izzinās, kādi ir iespējamie nākamie soļi to attīstībā, kā arī veidos sava produkta zīmola stāstu caur dizaina domāšanas pieeju.
  DALĪBNIEKI: uzņēmēji un praktiķi ar pastāvošu produktu vai pakalpojumu, kam veikt dizaina auditu.
  Semināra darba valoda: angļu (būs pieejams tulkojums uz latviešu valodu).
  Ieeja: bez maksas
  Detalizēta darba kārtība būs pieejama tuvākajā laikā, piesakies jau tagad, lai pirmais uzzinātu par jaunumiem! Reģistrējies līdz 15. janvārim! Ja piedalies praktiskajā daļā, lūdzu, sniedz detalizētu sava produkta aprakstu.
 • Iegādāties biļetes
  docs.google.com
 • Purva iela 12, Valmierā
 • Dizains Seminars izaugsme