Augstas veiktspējas siltumizolācija un 3D modelēšanas programma
decembrī 21 Augstas veiktspējas siltumizolācija un 3D modelēšanas programma
Organizatori: BuvBaze.lv
 • 10:00 - 12:00
  21 decembrī 2020
 • Tiešraides seminārs Kvalitatīva un atbildīga būvniecība šoreiz būs par augstas veiktspējas ETICS (apmetuma fasādes) siltumizolāciju un Bentley ģeotehniskās modelēšanas programmas Plaxis 3D pielietojumu ģeotehniskajā projektēšanā.

  Semināru skaties 21.decembrī plkst.10.00 buvbaze.lv, Laiks Mājai, Latvijas Būvinženieru savienības Facebook kontos un www.buvbaze.lv mājaslapā.

  Seminārs tiešsaiste notiks šeit: 


  1 DAĻA: Augstas veiktspējas ETICS (apmetuma fasādes) siltumizolācija Kooltherm K5

  Apmetamās fasādes (ETICS) siltināšanas izvēles variants ar efektīvu fenolisko putu siltumizolāciju Kooltherm K5. Tas viss iestrādāts Weber apmetuma sistēmā, padarot par ekoloģisko AquaBalance dekoratīvo apmetumu. Tehnoloģijas apraksts, fizikālās īpašības, ieguvumi un ieteikumi - par to visu runāsim tiešsaistes seminārā!

  2 DAĻA: Bentley ģeotehniskās modelēšanas programmas Plaxis 3D pielietojums ģeotehniskajā projektēšanā

  Mērķauditorija: ģeotehniķi, inženierģeologi, būvinženieri, projektētāji, hidroģeologi, un citi interesenti

  Lektors: Dr.rer.nat. Kārlis Kukemilks

  Semināra apraksts:

  Ģeozinātņu doktors K.Kukemils, analizējot praktiskus modelēšanas piemērus, ir sagatavojis semināru par Bentley ģeotehniskās modelēšanas programmas Plaxis 3D pielietojumu ģeotehniskajā projektēšanā.

  Plaxis 3D piedāvā daudzveidīgas funkcijas, kas ļauj ar vienu programmatūru atrisināt dažādus uzdevumus ģeotehniskajā projektēšanā, aprēķinā ietverot ģeoloģiskos (3D ģeoloģija, dažādi grunts mehāniskie modeļi), klimatiskos (nokrišņi, grunts sasalšana u.c.) un antropogēnos (slodzes, vibrācijas, drenāža u.c.) faktorus.

  Galvenie programmas pielietošanas virzieni ģeotehniskajā projektēšanā ir seklo un dziļo pamatu projektēšana, tai skaitā apvienota monolītā plātne ar pāļiem, atbalstsienas, nogāžu stabilitāte, grunts enkuri, vibrāciju, slodžu un gruntsūdens atsūknēšanas izraisīto grunts deformāciju modelēšana un citi pielietojumi.

  Plaxis 3D programmatūra modeļa veidošanā balstās uz galīgo elementu metodi ar pilnīgi integrētu spriegumu-deformāciju modelēšanu 3D vidē, ļaujot aprēķina modeli maksimāli pietuvināt reālajiem procesiem dabā. Šīs programmas sniegtās iespējas atbilst jaunākajam zinātnes un tehnikas standartam, kas tai ļauj rast pielietojumu praksē augstas precizitātes un sarežģītības būvobjektos.

  Saites uz semināra tiešraidi:

  https://www.buvbaze.lv/lv/
  https://facebook.com/buvbaze.lv
  https://www.facebook.com/laiksmajai
  https://www.facebook.com/BuvinzenierisLBS/


  Semināra ilgums – apmēram 2 stundas. Dalība – bezmaksas.
 • Iegādāties biļetes
  business.facebook.com
 • Blaumaņa iela 32-1A, Rīga, LV-1011
 • Online Seminārs