Konference Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši
martā 12 Konference Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši
Organizatori: Latvijas Būvnieku asociācija
 • 10:00 - 16:00
  12 martā 2020
 • Skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori sadarbībā ar "PERI" rīko būvindustrijas speciālistu konferenci „Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši”.

  Konferencē „Būvē kvalitatīvi, inovatīvi un droši” tiks apskatīti jaunākie risinājumi un tehnoloģijas visā būvniecības procesā, tāpēc konference būs noderīga gan arhitektiem, projektētājiem, būvmateriālu ražotājiem un tirgotājiem, gan būvju pasūtītājiem un apsaimniekotājiem. Uzstāsies būvniecības lietpratēji no Vācijas, Polijas, Austrijas, Baltkrievijas un Latvijas.

  Konferenci atklās Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis, Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents Normunds Grinbergs un Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume.

  Inženierzinātņu maģistrs, praktiķis Benuā Matelē (Benoit Mathelet) no Vācijas dalīsies pieredzē, kā novērst balkonu termiskās izplešanās radītus bojājumus. Būvinženieris Aleksands Dzikuns (Alexander Dzikun) no Baltkrievijas informēs par efektīviem risinājumiem infrastruktūras labiekārtošanā. Valdemārs Kvjatkovskis (Valdemar Kwiatkowski) no Polijas informēs par modernām pieejām ģeotehnisko problēmu novēršanā. Normunds Mitko, inženierzinātņu maģistrs ar 25 gadu pieredzi siltumizolācijas materiālu izmantošanā, SIA „Saint-Gobain Celtniecības produkti” valdes loceklis un Andris Lujāns, Dānijā diplomēts arhitektūras tehnoloģiju un konstrukciju pārvaldības speciālists, SIA „Saint-Gobain Celtniecības Produkti” valdes loceklis ieteiks konstruktīvos risinājumus gandrīz nulles enerģijas privātmāju projektēšanā. Kaspars Kravalis, betona tehnologs, AS „MAPEI”, Norvēģija, – par betona pilnīgas izmantošanas tehnoloģijām. Ēriks Vītols, vadībzinību maģistrs, būvinženieris, SIA „BIM Solutions” valdes priekšsēdētājs – par BIM izmantošanu visas celtniecības laikā. Ingars Pilmanis, SIA „Latvijas standarts” valdes loceklis, – par BIM apgūšanu e-kursos. Arnis Pastars, SIA „Tikkurila” Mācību centra vadītājs – par uguns aizsardzības un apdares risinājumiem koksnei iekšdarbos un ārdarbos. Dainis Matulis, SIA “Latvijas standarts” sadarbības projektu vadītājs, starptautisko attiecību maģistrs ar lielu pieredzi atbilstības novērtēšanas jomā – par BIM paraugpraksi. Programma ir aktuāla un plaša, būs iespēja uzklausīt ari citus būvniecības ekspertus.

  Konferences noslēgumā dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību profesionālās pilnveides pasākumā, kas derīgi sertificēta būvspeciālista 10 kvalifikācijas punktu piešķiršanai Latvijas Būvinženieru savienībā. Savukārt Latvijas Arhitektu Savienībā Konference novērtēta kā kompetences paaugstināšanas pasākums un par tā apmeklējumu arhitektam tiek piešķirti 2,5 kompetences paaugstināšanas kredītpunkti: 1,5 formālās izvēles pasākumu sadaļā un 1 neformālās izvēles pasākumu sadaļā.

  Konferences dalībniekiem būs iespēja bez maksas apmeklēt 34. starptautisko būvniecības industrijas izstādi „Māja I 2020”.

  Dalības maksa: 78,00 eiro (plus PVN 21% 16.38, kopā 94.38 eiro, piesakoties līdz 21.02.2020., atlaide 15% – 66.30 eiro (plus PVN 21% 13.92, kopā 80.22 eiro)

  LBS un LBA biedriem, žurnāla “Būvinženieris” abonentiem un būvniecības nozares studentiem papildu atlaide 10% – 70.20 eiro (plus PVN 21% 14.74, kopā 84.94 eiro), piesakoties līdz 21.02.2020. – 59.67 eiro (plus PVN 21% 12.53, kopā 72.20 eiro).
 • Iegādāties biļetes
  docs.google.com
 • Kipsalas 8, Rīga
 • Konference Gada Būve