Dizains un interjers

Mūsu galvenais darbības virziens ir kāpņu izgatavošana un uzstādīšana. Uzņēmumam ir savs metālapstrādes cehs un galdniecība, kur varam izgatavot pasūtījumus no metāla un koka. Pateicoties mūsu produktu ekskluzivitātei un kvalitātei, esam spējuši radīt pieprasījumu pēc mūsu kāpnēm gan Latvijas, gan c
Uzņēmums "Anselat" dibināts 2005. gadā un nodarbojas ar virtuves mēbeļu, iebūvējamo skapju un koka mēbeļu ražošanu un tirdzniecību. Firma savus pakalpojumus piedāvā privātmāju īpašniekiem, būvniekiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem Rīgā, kā arī citos rajonos. SIA "Anselat" iz
Rīgas Darbnīca ir vieta, kur tiekas meistarība, radošais gars un darba duna. Piedāvājam profesionālu izpildījumu ar mākslinieciskām vērtībām. Sākot ar rekvizītu izveidi, līdz pat nestandarta būvprojektiem. Pamatvērtības - radošums, kvalitāte, izaicinājums.
Piedāvājam augsti vērtētā zīmola "CLASSIC LINE DECOR" karnīzes,grīdas līstes,grieztu rozetes un citus interjera dekoratīvos elementus no poliuretāna.
Esmu profesionāla māksliniece,pārvaldu eļļas un akrila gleznošanas tehnikas, varu konsultēt klientus mākslas darbu iegādei, apgleznot sienas, ierāmēt mākslas darbus.