Apdares materiālu vairumtirdzniecība

SIA "BSB būve" piedāvā dažādas augstas kvalitātes fasādes krāsas, dekoratīvos apmetums un citus apdares materiālus no Dānijas uzņēmuma Skalflex A/S. <br />Uzņēmums Skalflex A/S ir līderis fasādes krāsu ražošanā Dānijā un piedāvā visplašāko augstas kvalitātes, videi draudzīgu krāsu, dekoratīvo apmetu
Reaton ir ilggadējs un stabils Latvijas tirgus līderis kvalitatīvu apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecībā, ka arī piedāvā optimālu materiālu komplektāciju celtniecības projektiem.
Mūsu uzņēmums nodarbojas ar fasādes paneļu ražošanu un pārdošanu uz masīvas akmens vates ar klinkera flīzēm. Materiāls ir piemērots ēkām līdz 100m augstām.
SIA HARDEX Baltic ir KAEM pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas izplata darbarīkus celtniecībai un apdares darbu veikšanai - zem preču zīmēm HARDY, SCLEY, KŪSSNER un GRŌNE.<br />Esam GRŌNE pārstāvniecība Baltijas valstīs, kas ir profesionālo elektroinstrumentu un krāsošanas iekārtu zīmols.<br />Nodr
Mūsu kompānija nodarbojas ar apdares materiālu pārdošanu, piemēram: PVC grīdlistes un MDF, dekoratīvie paneļi, virtuves dekorativais panelis, sliekšņi, interjera plāksnes.<br />Mēs neesam starpnieki un pārdodam preces rūpnīcu cenās.<br />Mums ir noliktava Rīgā.