Pirtis, saunas, tirdzniecība un uzstādīšana

Izstrādājam individuālus pirts, saunu un mēbeļu projektus. Individuāla pieeja klientam un rūpīgs roku darbs. Kļūstiet par PAUPI augstvērtīgās produkcijas īpašnieku!
Uzņēmums, Krievijas ražotāja reģionālais pārstāvis Baltijas valstīs, piedāvā sienu komplektus no ekoloģiskā skujkoku dubultā "silta" brusa. Sienas komplekts - sienas, starpsienas, kores, savienojošās daļas sienas komplektam.
Nodarbojas ar būvniecības pirtis vairāk nekā 10 gadus, gadu gaitā ir ieguvis lielu pieredzi un daudz noderīgu zināšanu šajā jomā.
GM WOOD ir mucveida pirts ražotājs Latvijā. Mēs esam profesionāls un uzticams sadarbības partneris gan vietējā, gan Eiropas tirgū. Esam ļoti lepni par pozitīvām atsauksmēm no mūsu klientiem! <br />Atrodamies - Maskavas iela 444e, Rīga.<br />Zvaniet - +(371) 2935 2574.<br />Rakstiet - gmwood.lv@gmail
AIRDEK ražotne ir uzsākusi savu darbību 2016. gadā. Atrodamies Jaunjelgavas novadā .Uzņēmuma atrašanās vieta ļauj ērti nodrošināt laicīgu piegādi. Pašlaik ražojam dekoratīvos un siltinošos blokus no gāzbetona, kā arī ķieģeļflīzes.<br />+ Pārvetojamas pirtis<br />+ Individuāli pirts projekti<br />+ V
Строительство частных домов, бетонные и плотницкие работы. Изготовление и установка саун, бань.