Baldonē par 1,2 miljoniem eiro pārbūvē stadionu Ziņas

Baldonē par 1,2 miljoniem eiro pārbūvē stadionu

Otrdiena, 25 jūlijā, 2017

Sākta Baldones vidusskolas stadiona pārbūve, kas izmaksās 1,2 miljonus eiro. Stadiona rekonstrukcija tiks veikta tā, lai objekts atbilstu starptautiskajām vieglatlētikas stadiona prasībām, skaidroja pašvaldībā.

Tajā būs seši skriešanas celiņi pa 400 metru apli, kā arī astoņi celiņi 100 metru taisnē. Celiņu segums tiks veidots no gumijas granulu sistēmas. Stadionu papildinās arī citu vieglatlētikas disciplīnu sektori ar iespējām veikt augstlēkšanas, kārtslēkšanas, tāllēkšanas, trīssoļlēkšanas, vesera mešanas, šķēpa mešanas un lodes grūšanas disciplīnas. Stadionā ir paredzēta iespēja organizēt arī kavēkļu skrējienu.

Augsta līmeņa vieglatlētikas sacensību nodrošināšanai stadionā būs pieejams nepieciešamais sporta inventārs, kā arī paredzēta elektronikas - fotofiniša - uzstādīšanas iespēja, būs pieejams informatīvais tablo. Ziemas mēnešos apkārt stadionam paredzēts organizēt distanču slēpošanas trasi un skriešanas celiņu, jo teritorija būs izgaismota līdz plkst. 23.

Sporta laukums pie vieglatlētikas sektoriem un skrejceliņa būs paredzēts futbola un regbija nodarbību, treniņu un sacensību organizēšanai. Futbola laukums būs ar dabīgā zāliena segumu.

Teritorijā atradīsies arī tiesnešu, informatoru, tablo vadības ēka, kā arī skatītāju tribīnes ar vietām līdz 500 cilvēkiem. Stadiona teritorija būs nožogota, iekļaujot arī automašīnu stāvvietu un velosipēdu novietnes. Paredzēta stadiona teritorijas izgaismošana, apsardzes un video sistēmu pieslēgums, ūdens ieguves un laukuma laistīšanas sistēma, kā arī bruģēts laukumus pārvietojamām tualetēm un sadzīves atkritumu konteineriem, laukums izbraukuma tirdzniecībai.

Stadionā paredzēts rīkot sporta nodarbības Baldones novada vispārizglītojošo skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu, profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņiem, Pierīgas novadu skolēnu sacensības un spartakiādes. Tāpat stadionu varēs izmantot treniņu grupu un sporta nometņu organizēšanai, novada iedzīvotāju sporta nodarbībām.

Stadiona komplekss tiks izvietots uz diviem zemes gabaliem Rīgas ielā 55 un Rīgas ielā 53a. Rīgas ielā 55 esošo skeitparka aprīkojumu paredzēts pārnest uz Rīgas ielas pretējo pusi - Iecavas ielā 2 blakus brīvdabas slidotavai.

Objekta pārbūvi veic SIA "Reaton".

Jau vēstīts, ka Baldones vidusskolas stadiona būvniecībai pašvaldība aizņēmusies 1 258 000 eiro. Kredīts Valsts kasē ņemts uz 15 gadiem.

Avots: aprinkis.lv
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 4 mēneši 1 diena portālā
Bija online 8 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē

Pakalpojumu atlase pēc tēmas