Colour Master aplikācija – apvieno  idejas ar realitāti Aktuālie padomi
Foto: Tikkurila.lv

Colour Master aplikācija – apvieno idejas ar realitāti

Pirmdiena, 16 maijā, 2022

Uzzini, kā populārākie Tikkurila toņi izskatītos uz tava mājokļa sienām, izmantojot jauno aplikāciju ar paplašinātās realitātes funkciju. Aplikācijā vari smelties iedvesmu no aktuālajām toņu tendencēm un veidot savas toņu paletes. Iepazīstinām ar mūsu jauno Color Master aplikāciju - tas, kas jums nepieciešams, lai atvieglotu krāsošanas darbus.

 

Meklējat jaunus toņus vai plānojat krāsot savu mājokli? Vai vienkārši vēlaties eksperimentēt ar toņiem? Neatkarīgi no iemesla, jūs vienmēr varat atrast iedvesmu, padomus un idejas mūsu jaunajā Color Master aplikācijā.

 

Īsteno savas toņu idejas

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Color Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat neprātīgākās idejas. Mēs vēlamies jūs iedrošināt izmēģināt visdažādākos toņus, iedvesmot ar interesantu saturu un atraisīt jūsu radošumu.

 

Izmēģiniet toņus un atrodiet savu īsto toni

Ātri nomainiet savas sienas toni un redziet, kā būtu dzīvot ar viegli dzeltenām, nomierinoši zilām vai bohēmiski zaļām sienām. Izmantojot mūsu paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu sienām. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas.

 

Vai pamanījāt interesantu toņu kombināciju, dzerot savu rīta kafiju mīļākajā kafejnīcā? Toņu paletes veidotājs ir paredzēts šāda veida situācijām. Uzņemiet fotoattēlu, izvēlieties vēlamos toņus fotoattēlā, izveidojiet paleti un uzziniet atbilstošos toņu ieteikumus no Tikkurilas toņu kolekcijām.

 

Kā tā strādā?

Color Master aplikācija ir viegli lietojama, iedvesmojoša un ļauj īstenot toņu idejas dzīvē. Zemāk jūs varat noskatīties īsus pamācību video par Color Master aplikācijas galvenajām funkcijām un to izmantošanu. Tas ir tikpat vienkārši, cik izskatās.

 

 

https://apps.apple.com/lv/app/tikkurila-colour-master-lv/id1537439239

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tikkurila.colortool.lv

 

Ilze Zālīte @tikkurila_latvija
Tikkurila Latvija Mārketinga vadītāja
3 gadi 6 mēnešu 25 dienu portālā
Bija online 17 maijā 08:38
Meklētājs būvniecības nozarē