Tirdzniecības centra Origo jaunajā ēkā apmeklētājiem atvērti trīs stāvi Ziņas

Tirdzniecības centra Origo jaunajā ēkā apmeklētājiem atvērti trīs stāvi

Ceturtdiena, 2 aprīlī, 2020

Pēc būvdarbiem tirdzniecības centra "Origo" jaunajās telpās atvērti trīs stāvi, aģentūrai LETA pastāstīja Norvēģijas uzņēmuma "Linstow", kura meitaskompānija SIA "Linstow Center Management" Latvijā pārvalda tirdzniecības centrus "Alfa", "Mols" un "Origo", pārstāve Ilze Aizsila.

Savukārt jaunatvērtā biznesa centra "Origo One" biroju telpas pirmie nomnieki sāks izmantot aprīļa vidū. 

Viņa sacīja, ka "Linstow Center Management", izpildot saistības pret nomniekiem, jauno "Origo" ēku apmeklētājiem atvēra otrdien, 31.martā, pēc tās pieņemšanas ekspluatācijā. Tirdzniecības centra paplašinātās ēkas atvēršana ir saskaņota ar visiem atbildīgajiem dienestiem. 

Savukārt, rūpējoties par apmeklētāju un "Origo" darbinieku veselību un drošību, atceltas visas plānotās mārketinga un reklāmas aktivitātes cilvēku piesaistei, kā arī līdz rudenim atcelta objekta svinīgā atklāšana, aicinot cilvēkus neapmeklēt tirdzniecības centru bez īpašas vajadzības, viņa skaidroja.

Pēc Aizsilas sacītā, apmeklētājus aicina ievērot piesardzības pasākumus "Origo" apmeklējuma laikā. Tāpat arī vairāki pakalpojumu sniedzēji un veikali Covid-19 pandēmijas uzliesmojuma laikā jaunajā ēkā darbību nesāks. Savukārt "Origo" A ēka joprojām ir slēgta rekonstrukcijas darbu dēļ, kas norisināsies līdz šā gada rudenim. 

Izvērtējot visus apstākļus, papildu valsts institūciju noteiktajām piesardzības prasībām un ieteikumiem, "Origo" jaunajā ēkā darbinieku, nomnieku un apmeklētāju veselības drošībai ir ieviesti arī papildu drošības un higiēnas pasākumi, sacīja Aizsila.

Jau ziņots, ka tirdzniecības centra "Origo" paplašināšanai "Linstow" uzbūvējis jaunu ēku blakus esošajā zemes gabalā Satekles ielā 2b, Rīgā. Ēkas pirmajos trijos stāvos būs tirdzniecības centrs, savukārt ceturtajā līdz sestajā stāvā 11 500 kvadrātmetru platībā top biznesa centrs "Origo One", kurā atradīsies funkcionāli un transformējami A klases biroji, kas papildinās "Origo" veikalu un pakalpojumu piedāvājumu. Biznesa centra atklāšana plānota 2020.gada februārī.

Kopējās investīcijas projektā ir 72 miljoni eiro.

Biznesa centra "Origo One" arhitekti ir "Arcade", ko veido "Depo projekts", kā arī "Jensen Consult" un "Arhis inženieri". Interjera dizainu veidoja "Xcelsior". Būvdarbus veic SIA "Skonto būve".

"Linstow Center Management" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 162 486 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums "Linstow". "Linstow" apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus "Alfa", "Origo" un "Mols", kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - "Ülemiste".

"Colliers International Group Inc." ir nekustamā īpašuma pakalpojumu un ieguldījumu pārvaldes kompānija, kas darbojas 69 valstīs un kurā strādā vairāk nekā 13 000 darbinieku.

 

Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
5 gadu 1 mēnesis 20 dienu portālā
Bija online 19 martā 15:16
Meklētājs būvniecības nozarē