Šoruden Ķīpsalā apjomīga izstāde par mājokļa būvniecības procesu, kur notiks Būvniecības un tehnoloģiju ringu cīņas - BUVBAZE.LV FORUMS 2019 Ziņas

Šoruden Ķīpsalā apjomīga izstāde par mājokļa būvniecības procesu, kur notiks Būvniecības un tehnoloģiju ringu cīņas - BUVBAZE.LV FORUMS 2019

Piektdiena, 14 jūnijā, 2019

Cilvēki gandrīz it visā vēlas turēt roku uz pulsa, un, lai to veiksmīgi izdarītu, ir nepieciešama kvalitatīva informācija un ekspertu viedokļi, par ko īpaši padomāts būs jaunajā mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstādē “ComfortHome 2019”, kas jau no 27. līdz 29. septembrim notiks Ķīpsalā, informē rīkotāji.

“Cilvēkiem pietrūkst apkopotas kvalitatīvas informācijas par mājokļa būvniecības procesu, sākot no plānošanas līdz pat apsaimniekošanai. Lai palīdzētu orientēties šajos procesos, atvieglotu informācijas iegūšanu un taupītu laiku – piedāvājam jaunu un izglītojošu izstādi Ķīpsalā,” jaunā projekta vērtību ieskicē “ComfortHome” vadītājs Roberts Brēde.

“ComfortHome” mērķis – trīs dienās plašai auditorijai piedāvāt apkopotu, viegli uztveramu, kvalitatīvu informāciju par mājokļa iegādi, projektēšanu, būvniecību, remontu, labiekārtošanu un apsaimniekošanu.

“Izstāde būs lietderīga ikvienam, kas plāno iegādāties īpašumu, celt, renovēt, remontēt vai labiekārtot mājokli, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas, vai interesējas par resursu lietderīgu izmantošanu. Tāpat tā būs izzinoša vide ikvienam, kas atrodas jebkādā mājokļa būvniecības vai remonta procesā un kam ir nepieciešami ekspertu vai speciālistu padomi, lai pieņemtu tālākos lēmumus un, ja nepieciešams, labotu pieļautās kļūdas vai pareizi izvēlētos kvalitatīvu produktus un materiālus,” norāda izstādes vadītājs Gints Šāvējs.

“ComfortHome 2019” ekspozīcijā uzņēmumi prezentēs jaunākos produktus, energoefektivitātes un gudrās mājas risinājumus, visu īpašuma iegādei un projektēšanai, remontam, apkurei, mājokļa interjeram un eksterjeram! Savus aktuālos piedāvājumus izstādei jau gatavo uzņēmumi no Latvijas, Austrijas, Horvātijas un Zviedrijas. Dalībnieku rindās ir Ekonomikas Ministrija, Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija, Latvijas uzņēmumi: “Latvenergo”, “Grandeg”, “Vides tehnika”, “Stikla serviss”, “Ekostandarts tehnoloģijas”, “Duo Systems”, “Divine Heat Company”, “August Latvia”, “EVA-SAT”, “Shevlad”, “Kerama Baltics”, “Reliņš”, “Dakstiņu ražotājs”, kā arī uzņēmumi no Austrijas “Hargassner GmbH”, Krievijas – OOO”VDK”, Zviedrijas – “HMS Networks” u. c.

Līdzās “ComfortHome 2019” ekspozīcijai Ķīpsalā notiks jau otrais Buvbaze.lv forums. Uz skatuves “boksa ringā” norisināsies spraigas vārdu cīņas, kurās 40 profesionāli runātāji no vadošajām būvniecības nozares kompānijām diskutēs par būvniecības un remonta risinājumiem, materiāliem, tehnoloģijām, inovācijām un gudro māju sistēmām. Klausītājiem būs iespēja uzzināt, salīdzināt, izvērtēt un pašiem izdarīt izvēli par to, kādi risinājumi, materiāli un pakalpojumi ir vispiemērotākie tieši viņam. Ringa cīņu moto: “Mēs neuzvaram ar spēku, bet ar argumentiem!”

 

Vairāk par pasākumu BUVBAZE.LV FORUMS 2019: http://www.buvbazeforums.lv/

BT1 @bt1
https://www.buvbaze.lv/bt1/
4 gadi 5 mēnešu 6 dienu portālā
Bija online 16 maijā 17:55
Meklētājs būvniecības nozarē