Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks Ziņas

Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks

Trešdiena, 4 aprīlī, 2018

Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājis strādnieks, apstiprināja SIA "Rīgas ūdens" pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Viņš norādīja, ka bojā gājušais nav "Rīgas ūdens" darbinieks, tādēļ sīkāku informāciju par negadījuma apstākļiem sniegt nevarēja. Remontdarbus veica SIA "Mārupīte-RR."

Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma objektā "Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūve" darbus veicošā uzņēmuma SIA "CBF Ļ-KO" pārstāvji norādīja, ka negadījums noticis 2.aprīlī, ap plkst.23.30, kad, veicot sadzīves kanalizācijas pieslēguma izbūvi akai Augusta Deglava ielā, plīsa apmēram divus metrus zemāk esošais ūdensvads, kā rezultātā momentā tika appludināta būvbedre.

Ūdensvada defekta laikā būvbedrē atradās "CBF Ļ-KO" apakšuzņēmēja "Mārupīte-RR" darbinieks, kurš negadījuma laikā gāja bojā.

"CBF Ļ-KO" pārstāvji atzīmēja, ka būvbedre bija nostiprināta ar vairogiem pret zemes nogruvumiem, darbinieks lietoja individuālos aizsardzības līdzekļus, un pirms darbu uzsākšanas darbinieks bija atbilstoši instruēts. Par notikušo ir informēta Valsts policija, Valsts darba inspekcija, Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas ūdens" un Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme". Negadījuma apstākļi tiek noskaidroti.

Ņemot vērā notikušo, ir slēgta satiksme Augusta Deglava ielas posmā no Nīcgales ielas līdz Pērnavas ielai, minētajā posmā nodrošinot tikai sabiedriskā transporta kustību. Lai mazinātu pārējās satiksmes plūsmas sastrēgumus, ir uzstādīti pagaidu satiksmes organizācijas līdzekļi, kas novirza satiksmi uz apbraucamajiem ceļiem, informēja "CBF Ļ-KO" pārstāvji, norādot, ka "CBF Ļ-KO" vadība un darbinieki izsaka visdziļāko līdzjūtību nelaimes gadījumā bojā gājušā kolēģa piederīgajiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša sacīja, ka mediķi tika izsaukti uz negadījuma vietu, bet, ierodoties notikuma vietā, cilvēks jau bija miris.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece apliecināja, ka ap plkst.23 saņemts izsaukums uz Deglava ielu, kur pazemes komunikāciju šahtā bija iekritis cilvēks. Glābēji cietušo izcēla un nodeva mediķiem.

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne apstiprināja, ka policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību. Kriminālprocess sākts par faktu un policija skaidro notikušā apstākļus.

Sakarā ar stadiona rekonstrukciju Augusta Deglava ielā tika veikti kanalizācijas vada izbūves darbi, kuru laikā naktī uz otrdienu bojāts ūdensvads.

Ūdensvada avārijas dēļ pār Augusta Deglava tiltu otrdienas rītā ļauts braukt tikai sabiedriskajam transportam. Papildus tam nobrauktuvē no tilta centra virzienā transporta kustībai ir slēgta braukšanas josla, informēja "Rīgas ūdens". Tāpat vairākas ēkas teritorijā no Pērnavas ielas līdz Ata ielai ir palikušas bez ūdens apgādes.

Avots: LETA
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 3 mēneši 25 dienu portālā
Bija online 9 stundas pirms
Meklētājs būvniecības nozarē

Pakalpojumu atlase pēc tēmas