Arhitektu plenērā Saulkrastos meklēs priekšlikumus pilsētas publiskās ārtelpas uzlabošanai Ziņas

Arhitektu plenērā Saulkrastos meklēs priekšlikumus pilsētas publiskās ārtelpas uzlabošanai

Otrdiena, 27 martā, 2018

6. un 7. aprīlī Saulkrastos notiks arhitektu plenērs ar mērķi radīt priekšlikumus Saulkrastu pilsētas publiskās ārtelpas attīstībai, iesaistot praktizējošus plānotājus, transporta infrastruktūras plānotājus, arhitektus un citus speciālistus.

Plenēra organizētāju Saulkrastu uzņēmēju biedrības pārstāvis Artūrs Ancāns informēja, ka divu dienu laikā plenēra dalībniekiem tiks sniegta pilna informācija par Saulkrastiem, pilsētas vēsturi, tagadni, nākotnes iecerēm gan no pašvaldības amatpersonu skatupunkta, gan no dažādu sabiedrības pārstāvju skatupunkta. Tiks organizēta Saulkrastu detalizēta izpēte un notiks tikšanās ar būtiskākajiem Saulkrastu ikdienu nodrošinošo organizāciju pārstāvjiem.

Plenēra organizēšanu finansiāli atbalsta Saulkrastu novada pašvaldība, līdzorganizē arhitektu birojs "Nams". Savu dalību apstiprinājuši tādi speciālisti kā Sergejs Ņikiforovs, Mārcis Mežulis, Mārtiņš Ošāns, Uģis Kugurs, Normunds Līcis, Juris Skalbergs, Neils Balgalis un citi.
Saulkrastu uzņēmēju biedrība aicina arhitektus un pilsētplānotājus piedalīties plenērā, pieteikšanās līdz 2. aprīlim. Laicīgi piesakoties, dalība, ēdināšana un viesnīca bez maksas. Lūdzam pieteikties, norādot vārdu uzvārdu, pārstāvēto iestādi un koordinātes, sūtot uz info@saulkrastuuznemeji.lv.

Avots: aprinkis
Sandra Fomina @nadja
žurnāliste
2 gadi 2 mēneši 1 diena portālā
Bija online 03 aprīlī 12:09
Meklētājs būvniecības nozarē

Pakalpojumu atlase pēc tēmas